Mutlu Müşterilerimiz

Mesut Y.

Ofisimizde insan yoğunluğu olduğu için parkelerimiz çizilmiş, yıpranmış ve kirden gözükmüyordu. Tavsiye üzerine kendileriyle iletişime geçtiğimiz firma yetkilisi keşif yaptı ve fiyatlandırdı. Ardından sözleştiğimiz tarihte gelip; parkeleri ilk başta toz çıkarmayan bir makine ile temizledi. Daha sonra gerekli tamiratlarını yapıp vernik ve cila işlemine başladı. Gün içinde işleri bitmişti. Bu kadar hızlı beklemiyorduk. Çok memnun kaldık, Ellerine sağlık.

İbrahim A.

2 kardeş olarak evlerimizin kirlenmiş parkelerini sistre cila için internet üzerinden kendileriyle iletişime geçtik. Keşif için geldiler ve işleme aldık. Çünkü parkelerimiz fazlasıyla kirlenmişti. Gerçekten ikimizde sonucu görünce bayıldık. Parkeler şu an yeni gibi duruyor ve parlıyor. Kendilerine çok teşekkür eder, Herkese öneririz.

Fatih K.

Sürekli ayakkabılarla parkelerde gezdiğimiz için parkeler çizildi, kirlendi ve yıpranmaya başlamıştı. Araştırmalarım neticesinde ekiple iletişime geçtim. Keşif için gelen arkadaş zaten konuya çok vakıf belli ediyor kendisini. 2 gün içerisinde 3 kişilik usta ekibiyle evimdeki tüm parkeleri temizleyip cilaladılar. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.